Poskytuji individuální poradenství v oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu

Jak pracuji aneb co můžete od koučinku se mnou očekávat?

 • Bezpečný prostor
  Empaticky naslouchám vyprávění svých klientů, nikoho nesoudím ani nehodnotím. Ke každému klientovi přistupuji s respektem a s cílem podpořit jej a motivovat na jeho životní cestě.
 • Cesta k sobě
  Svým klientům nedávám žádné konkrétní rady, co mají dělat se svým životem. Nicméně díky povídání a vhodným otázkám, které klientovi kladu, dostává on možnost přijít si na odpovědi sám. Protože ty odpovědi v sobě všichni máme, jen jsme občas od sebe natolik odpojení, že je zapomeneme. Jedním z cílů koučinku je proto najít znovu tu cestu k sobě, do svého nitra, začít znovu věřit v sebe a žít v souladu se sebou a svým posláním.
 • Příčina problému
  Své klienty cíleně vedu k řešení problému od příčiny. Nezabýváme se tedy jen důsledky, ale hledáme důvody, proč se klient do dané nepříjemné situace dostal. Pokud si totiž uvědomíme příčinu, proč se nám určité věci dějí (často pořád dokola), můžeme na ní pracovat, časem ji i zcela odstranit a tím i celý problém tak, aby se už nevracel.
 • Propojení souvislostí
  V koučinku velmi dbám na celostní přístup. Nezabývám se každým problémem klienta odděleně, ale dívám se na ně jako na celek. Ve finále totiž vše souvisí se vším a je dobré si uvědomit, jak jsou jednotlivé životní oblasti propojené a navzájem se ovlivňují.
 • Praktické tipy a techniky
  Svým klientům doporučuji různé koučinkové metody a cvičení, které jsou pro ně v dané fázi vhodné, posouvají je dál a ukotvují v nově nabytých poznáních tak, aby je mohli prakticky uplatňovat v jejich každodenním životě.

Jaké jsou výhody koučinku?

 • 1
  Nejste na svou situaci sami
  Když problém řeknete nahlas, je poloviční. Už samotné vypovídání se je tedy velmi léčivé. Ne méně důležitá je i role podpory a motivace, kterou díky koučinku získáte.
 • 2
  Nezávislý kouč má nad vaší situací nadhled
  Někdy se stává, že je klient natolik zaseklý ve své situaci a svých problémech, že již nenachází žádné smysluplné východisko. Naproti tomu kouč vidí jeho situaci “z výšky” a tím, že v ní není osobně zainteresovaný, jej napadají možnosti, na které by klient sám třeba ani nepřišel.
 • 3
  Disciplína, pravidelnost a jakýsi “dohled”
  Kouč je vlastně takový váš trenér. Pomůže Vám zorientovat se ve Vašich cílech a naplánovat cestu, jak jich efektivním způsobem dosáhnout. Zároveň Vám taky dává úkoly a vy je snadněji splníte, protože máte nad sebou dohled, který jejich dodržování a vaše posuny pravidelně kontroluje.
 • 4
  Dostanete rychle informace, které byste sami možná hledali dost složitě
  K tématu osobního rozvoje najdete jistě spoustu poznání v knihách, na internetu nebo třeba na přednáškách, kurzech, seminářích a to je super. Pokud se ale chcete posunout intenzivně v krátkém čase, kouč Vám vlastně naservíruje přímo pod nos to nejvhodnější pro Vás. Díky tomu dostanete výběr toho nejlepšího a nemusíte sami tolik bádat a zkoumat.
 • 5
  Sezení jsou koncipována přímo Vám “na míru”
  Osobní rozvoj je velmi individuální záležitost. Pro každého člověka je vhodný jiný přístup, jiná metoda, jiná kniha, jiné tempo… A toto všechno se zároveň v průběhu času mění. A právě na tento vývoj kouč operativně reaguje a přizpůsobuje tomu jednotlivé konzultace a sezení.

S čím Vám pomohu?

Své koučinkové konzultace tematicky neomezuji. Ať už se chcete posunout v jakékoliv oblasti osobního rozvoje, jsem Vám k dispozici 🙂

Specializuji se především na tato témata:

Budovaní vnitřní stability

Společně odhalíme vaše podvědomá negativní přesvědčení, která vás oslabují a omezují ve vašich vztazích, zdraví, práci i financích a přeprogramujeme je na nové, užitečné, pro vás prospěšné

Odhalování talentu

Pokud chcete maximálně využít svůj opravdový potenciál, dělat práci, která bude v souladu s vámi, půjde vám přirozeně a zároveň vám zajistí materiální hojnost

Životní změny

Provedu vás náročnou životní situací, pomohu vám ji vyřešit od příčiny a nastavit nové cíle; motivuji vás na cestě ke svobodnému a naplněnému životu

Praktické informace

 • První konzultace probíhá osobně v Praze nebo v Hradci Králové. Během této schůzky si ujasníme záměr našeho koučinku a způsob, jakým budeme spolu pracovat.
 • Následná sezení poskytuji formou rozhovoru po Skype (nebo po dohodě osobně v HK či Praze)

 • Termíny konzultací si s klientem stanovuji individuálně na základě předchozí dohody.

 • Cena: 3 000 Kč / konzultační hodina (=60 minut). První konzultaci platí klient platební kartou po schůzce nebo převodem na bankovní účet před schůzkou. Další sezení pak uhradí na bankovní účet před zahájením Skype hovoru (nebo platební kartou po schůzce v případě osobního setkání).

 • Konzultačním jazykem je čeština.